گوگل پلاس  اینستاگرام تلگرام مشاهده فیلم پروژه های انجام شده در توییتر 021-7765 7 555 +98 912 380 1978 :ارتباط سریع
|بهار گرافیک عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران , با بیش از 20 سال تجربه مفید کاری || تلفن: 555 7 7765-021 و 556 7 7765-021 || موبایل : 1978 380 0912 |

صفحه اصلی/ کاتالوگ و بروشور /کاتالوگ چند لت سایز بزرگ

طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی بروشور، کاتالوگ لت دار، دو لت ، سه لت و چهار لت و آکاردئونی

در طراحی کاتالوگ های چند لت سایز استاندارد کاتالوگ دو لت در ابعاد گسترده 29 در 42 سانت و کاتالوگ سه لت در ابعاد 29 در 63 سانت و کاتالوگ 4 لت در ابعاد 29 در 83 سانت و ... قابل طراحی و چاپ می باشد که به صورت دو لت با یک خط تا ، سه لت با دو خط تا و ... و همچین به صورت آکاردئونی قابل طراحی هستند. در زیر نمونه های کاتالوگ دو لت، کاتالوگ 3 لت و کاتالوگ 4 لت و به طور کلی کاتالوگهای لت دار را مشاهده می کنید . برای برآورد هزینه طراحی کاتالوگ چند لت لطفا با بهار گرافیک تماس حاصل فرمائید.


برای دیدن نمونه کار

کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی کلیک کنید.

بروشور و فلایر کلیک کنید.

فولدر، کلاسور و زونکن کلیک کنید.

کاتالوگ سی دی کلیک کنید.

خلاقیت در ایجاد اشکال هندسی در طراحی بروشور ها و تراکت ها.خلاقیت در ایجاد اشکال هندسی در طراحی بروشورها و تراکت ها

در طراحی ها حتما نباید صفحات به شکل مستطیل باشند. آنها حتی نباید مربع باشند. آنها می توانند حلقه ها، مثلث ها، قلب ها باشند، هرچیزی که مناسب کار و حرفه شما برای شما مناسب تر باشد. در این شکل از بروشور ، حلقه ها به طور کلی بیان کننده یک قسمت از کل موضوع بروشور می باشد. و در کنار هم یک ساختار واحد را برای هدف از طراحی بروشور ارائه داده است. و هنگامی که هر صفحه را حرکت می دهید نشان می دهد که چه چیزی در زیر آن خودنمایی می کند..


در طراحی کاتالوگ و بروشور ها تنظیمات ظریف را در نظر بگیرید.در طراحی کاتالوگ و بروشورها تنظیمات ظریف را در نظر بگیرید

فرمت در اینجا نسبتا استاندارد است، و مانند تمام کاتالوگ هایی که تا به حال دیده ایم .اما اصلاح کردن گوشه ها به لبه گرد کمک می کند تا نرمی به ظاهر کاتالوگ اضافه کند. به نظر می رسد دوستانه تر و راحت تر است. نسبت به حالت تخت و تیز. تصاویر گرم و رنگ قهوه ای نرم واقعا یک محیط دوستانه را تداعی می کند.


از بافت های مختلف به عنوان یک عنصر گرافیکی استفاده کنید.از بافت های مختلف به عنوان یک عنصر گرافیکی استفاده کنید

گاهی اوقات عکاسی فقط مناسب پیامی است که شما در حال تلاش برای ارائه آن نیستید. در طراحی این بروشور، یک شرکت رنگ تصمیم به استفاده از الگوی بافتی برای نشان دادن رنگ خود به جای عکس از نمونه ها یا رنگ استفاده کرد. کنتراست بین صفحات تاریک و رنگ روشن کمک می کند تا ابعاد جالبی را برای یک موضوع به طور بالقوه بیان کند.


در طراحی بروشور و کاتالوگها آنها را ساده و کوچک نگه دارید.در طراحی بروشور و کاتالوگ ها آنها را ساده و کوچک نگه دارید

بروشور های بزرگتر همیشه بهتر نیستند. اگر می توانید اطلاعات خود را به اندازه کافی ساده کنید، چرا نباید بروشور خود را به اندازه کافی کوچک کنید، هر چه بروشور کوچکتر باشد، بیشتر احتمال دارد که کسی آن را استفاده کند در این صورت به راحتی می تواند همراه خود داشته باشد یا در کیف پول خود و جیب خود قرار دهد.


ادامه مطالب در قسمت فولدرها


طراحی کاتالوگ چند لت
2025 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 100% از 100% | طراحی کاتالوگ چند لت

کلمات کلیدی: طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ سه لت، طراحی و چاپ بروشور، اندازه بروشور چهار لت، سایز بروشور سه لت، سایز استاندارد بروشور سه لت، طراحی بروشور تبلیغاتی، چاپ بروشور نمایشگاه ، چاپ بروشور، انواع کاتالوگ و بروشور، سایز استاندارد بروشور سه لت، کاتالوگ سه لت، کاتالوگ 3 لت، کاتالوگ دو لت، کاتالوگ 4 لت، کاتالوگ لت دار، طراحی کاتالوگ با فتوشاپ، طراحی کاتالوگ در فتوشاپ، طراحی کاتالوگ و بروشور، کاتالوگ و بروشور، بروشور چها لت، طراحی بروشور و کاتالوگ، بروشور تبلیغاتی، کاتالوگ آکاردئونی