گوگل پلاس اینستاگرام تلگرام مشاهده فیلم پروژه های انجام شده در توییتر 021-7765 7 555 +98 912 380 1978 :ارتباط سریع
|بهار گرافیک عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران , با بیش از 20 سال تجربه مفید کاری || تلفن: 555 7 7765-021 و 556 7 7765-021 || موبایل : 1978 380 0912 |

صفحه اصلی/کاتالوگ و بروشور /کاتالوگ سی دی


کاتالوگ با امکانات جای سی دی و کارت ویزیت، طراحی پک سی دی، طراحی سی دی کاتالوگ، نمونه سی دی کاتالوگ، چاپ دیجیتال و افست روی سی دی به همراه جلد و کاور سی دی

طراحی کاتالوگ های ارائه شده به صورت جلد سازی شده بوده و شامل جای کارت ویزیت و جای سی دی به همراه یک دفترچه چند برگی برای درجه اطلاعات محصولات می باشد که به صورت یک بسته بندی قابل ارائه در نمایشگاه و ... می باشد. جهت دیدن نمونه سی دی کاتالوگ و برآورد قیمت طراحی سی دی کاتالوگ لطفا با کارشناسان بهار گرافیک تماس حاصل نمایید.
 • طراحی کاتالوگ سی دی شرکت الماس خاورمیانه

  1-طراحی کاتالوگ سی دی الماس خاورمیانه

 • طراحی سی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی 1

  2-طراحی سی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی

 • طراحی سی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی 2

  3-طراحی سی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی

 • طراحی دی وی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی 3

  4-طراحی دی وی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی

 • طراحی دی وی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی 4

  5-طراحی دی وی دی کاتالوگ نیروی سه بعدی

 • طراحی پک سی دی برند کاشی ایرانا-سپید

  6-طراحی پک سی دی برند کاشی ایرانا-سپید

 • طراحی سی دی کاتالوگ پولادین دژ کاوه

  7-طراحی سی دی کاتالوگ پولادین دژ کاوه

 • طراحی سی دی کاتالوگ شرکت اشتعال

  8-طراحی سی دی کاتالوگ شرکت اشتعال

 • طراحی دی وی دی کاتالوگ شرکت ورمل

  9-طراحی دی وی دی کاتالوگ شرکت ورمل

 • طراحی دی وی دی کاتالوگ شرکت نارون

  10-طراحی دی وی دی کاتالوگ شرکت نارون

 • مشاهده فیلم پروژه های انجام شده در آپارات


برای دیدن نمونه کار

کاتالوگ های چند لت کلیک کنید.

کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی کلیک کنید.

بروشور و فلایر کلیک کنید.

فولدر، کلاسور و زونکن کلیک کنید.

در طراحی کاتالوگ و بروشور ها سعی کنید از هوش خود استفاده نمایید.


در طراحی کاتالوگ و بروشورها سعی کنید از هوش خود استفاده نمایید


در کاتالوگ ها همیشه راه هایی برای اینکه پیام خود را به صورت واضح ابراز کنید وجود دارد. این به معنای واقعی کلمه است زیرا کاغذ در نیمه راست مقابل شما قرار دارد و با یک خط تا به زیر جلد اصلی می رود. سعی کنید پیام خود را بازنگری کنید، یک تغییر ساده در اصطلاح می تواند گزینه های مختلفی برای چگونگی نمایش آن ایجاد کند.


از دیوایدرهای خاص بدون چاپ حتما استفاده کنید.


از دیوایدرهای خاص بدون چاپ حتما استفاده کنید


این عکس داخلکاتالوگ قبلی می باشد. آنها با استفاده از صفحات قالب و تیغ خورده بدون چاپ هستند که به عنوان یک عنصر طراحی عمل می کنند. صفحات حاوی هیچ اطلاعاتی نیستند، با این حال هنوز هم یک تابع از طراحی کاتالوگ هستند. آنها اقدام به شکستن آنچه مشاهده می شود می کنند، به این ترتیب شما می توانید هر تصویر را به صورت جداگانه پردازش کنید.


سعی کنید با فکر باز برای طراحی کاتالوگ و بروشور ها اقدام نمایید.


سعی کنید با فکر باز برای طراحی کاتالوگ و بروشورها اقدام نمایید


در این مثال جهت طراحی بروشور چند لت در موضوع اسنوبورد بیان شده است در این نمونه لت بروشور های به شکل کوه که یک طراحی حرفه ایی و با هدف می باشد نمایان شده است و انرژی کوه را به خود اسنوبورد انتقال می دهد.


سعی کنید در طراحی کاتالوگ و بروشورها از زوایای تیز و مثلثی شکل استفاده شود.


سعی کنید در طراحی کاتالوگ و بروشورها از زوایای تیز و مثلثی شکل استفاده شود


در طراحی بروشورها می توان طراحی را به گونه ایی انجام داد که حالت بسته کار شبیه مثلا یک پاکت نامه باشد و در حالت باز شدن با زاویه های تیز و لت های به هم پیوسته یک شکل تازه از بروشور آکاردئونی دیده شود.


با تایپو گرافی در طراحی کاتالوگ و بروشور ها می توانید خلاقانه عمل نمایید.


با تایپو گرافی در طراحی کاتالوگ و بروشورها می توانید خلاقانه عمل نمایید


ایجاد تایپوگرافی با گرافیک یا عکس یک راه عالی برای ارتباط بخشیدن مخاطب با کاتالوگ و بروشور می باشددر این نمونه قرار دادن تصویر در زیر نوشته ها به نظر می رسد که به اندازه کافی از عکس می توان به پیام بروشور اشاره کرد. و تقاوت رنگ ها و شکل ها در حروف هر یک به نوبه خود نگاه منحصر به فردی را ایجاد می کند.


در طراحی بروشور و کاتالوگ ها دنبال هدف های خاص باشید.


در طراحی بروشور و کاتالوگ ها دنبال هدف های خاص باشید


بروشور ها می توانند عملکردی دو گانه داشته باشند. در این نمونه یک بروشور در مرحله اول یک بروشور است و بعد از باز شدن به یک نقشه تبدیل می شود. که هدف بعدی آن طراح می باشد. یعنی ابتدا اطلاعات بروشور دیده می شود و در یک اشل دیگر و بزرگتر نقشه که مورد استفاده خیلی از افراد هست در اختیارتان می باشد به این صورت همیشه این بروشور در دسترس استفاده کننده می باشد به خاطر اینکه از نقشه شاید برای خیلی مواقع استفاده شود و با هر بار باز کردن و دیدن نقشه تبلیغ شما هم در ذهن او حک خواهد شد.
اینها همگی راه هایی برای ایجاد یک بروشور و کاتالوگ عالی می باشد. که با علم بر آنها می توانیم نیازهای سفارش دهنده های آن را برآورده کنیم .و اطمینان داریم با این موارد قادر به جلت توجه و نه صرفا متن زیادی در یک صفحه می باشید. وهمیشه باید در طراحی بروشور ها و کاتالوگ ها و ... خواننده را در نظر بگیریم ، چون یک بروشور و کاتالوگ در وهله اول باید مشتری را جذب کند و لا غیر. همه این نکات باعث خواهد شد که یک بروشور و کاتالوگ جذاب و حرفه ایی را ایجاد کنید


ادامه مطالب در قسمت کاتالوگ با امکانات جای سی دی


طراحی پک سی دی
955 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 98% از 100% | طراحی پک سی دی

کلمات کلیدی: طراحی و چاپ سی دی، لیبل سی دی، لیبل دی وی دی، کاتالوگ سی دی، طراحی پک سی دی، قیمت پک سی دی، سی دی کاتالوگ، دی وی دی کاتالوگ، جلد سی دی، طراحی سی دی کاتالوگ، طراحی سی دی کاتالوگ، نمونه سی دی کاتالوگ، قیمت طراحی سی دی کاتالوگ، دی وی دی کاتالوگ