گوگل پلاس  اینستاگرام تلگرام مشاهده فیلم پروژه های انجام شده در توییتر 021-7765 7 555 +98 912 380 1978 :ارتباط سریع
|بهار گرافیک عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران , با بیش از 20 سال تجربه مفید کاری || تلفن: 555 7 7765-021 و 556 7 7765-021 || موبایل : 1978 380 0912 |

صفحه اصلی / سی دی و دی وی دی

خدمات طراحی و چاپ بر روی سی دی و دی وی دی و همچنین تهیه کاتالوگ سی دی که شامل یک جلد سه لت به صورت یک لت جای کارت ویزیت و یک لت یک کاتالوگ دفترچه ایی و لت آخر جای سی دی می باشد از دیگر خدمات بهارگرافیک به شمار می رود.

این مجموعه در دو سایز 14 در 12.5 سانت و همچنین 15.5 در 15.5 سانت طراحی و ارائه می شود
به این صورت سفارش دهنده یک مجموعه کاملی را به مشتری خود ارائه می کند که او می تواند تمام اطلاعات شرکت مورد بحث را از این مجموعه زیبا استخراج کند چه از کاتالوگ و چه از سی دی و یا دی وی دی .
این مجموعه بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است و توانسته است که جای خوبی در کنار سایر تبلیغات باز نماید.

بخشی از طراحی و چاپ سی دی

چاپ افست بر روی سی دی و دی وی دی

چاپ افست نوعی از چاپ است که به صورت چاپ چهاررنگ همزمان توسط دستگاه چاپ افست انجام می­گیرد. در این روش چاپی ، چاپ روی سی دی از بالاترین کیفیت برخوردار است که دلیل آن توانایی بالای اجرای ترام 100- 0 ، در چهار رنگ CMYK بصورت همزمان می باشد . کیفیت مرغوب این چاپ دقیقاً مشابه چاپ افست بر روی کاغذ است و جهت استفاده در تبلیغات خاص برای جذب مشتری مناسب می باشد .

چاپ دیجیتال بر روی سی دی و دی وی دی

چاپ دیجیتال نوعی از چاپ است که عمل چاپ توسط پرینترهایی انجام می شود که سی دی Tray داشته و توانایی چاپ بر روی سی دی به صورت دیجیتال یا پرینتی را دارند..


چاپ سیلک اسکرین

چاپ سیلک نوعی از چاپ به صورت رنگ های جداگانه است که معمولاً به صوت تک رنگ تخت انجام می گیرد. در این روش چاپی که بصورت تفکیکی صورت می پذیرد طرح روی سی دی از کیفیت فوق العاده بالایی ( به علت برداری بودن طرح ) برخوردار است و همچنین به علت ضخامت بیشتر رنگی ، دوام رنگ بر روی سی دی طولانی تر بوده و چاپ از کیفیت فوق العاده مطلوبی بهره می برد.


ساخت کلیشه

کلیشه پارچه ای است از جنس ابریشم که تحت شرایط خاص آماده گردیده و معمولا" از توری مخصوص ( مش ) با سوراخ های بسیار ریز ساخته می شود و برای چاپ سیلک مورد استفاده قرار می گیرد.


UV لایه ای شفاف و بیرنگ است که برروی چاپ افست می خورد و باعث ماندگاری بیشتر چاپ می­گردد.هر گونه چاپ در جایگاه خود می تواند بهترین باشد و چاپ سیلک ، افست و یا دیجیتال دلیل وجود یا عدم کیفیت بالای چاپ نمی باشد بلکه هر کدام سبک خاصی از چاپ می باشدو باید چاپ مناسب با هر نوع طرح را انتخاب نمود تا به چاپی مطلوب و با کیفیت دست یافت.

طراحی سی دی
2750 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 100% از 100% | طراحی سی دی

کلمات کلیدی: لیبل سی دی، طراحی و چاپ سی دی، طراحی سی دی کاتالوگ، قاب سی دی کریستال، چاپ سی دی، جعبه سی دی مقوایی، طراحی جعبه سی دی، قاب دی وی دی کریستال، برچسب دی وی دی، طراحی سی دی، لیبل سی دی آماده ، لیبل سی دی با فتوشاپ، طراحی سی دی در فتوشاپ، قاب سی دی شیشه ایی، چاپ دیجیتال روی سی دی، چاپ افست روی سی دی، چاپ لیبل سی دی افست، قیمت پک سی دی، طراحی پک سی دی، ساخت جعبه سی دی، چاپ جعبه سی دی، سی دی کاتالوگ، قاب دی وی دی، لیبل دی وی دی، چاپ لیبل دی وی دی، چاپ دی وی دی تبلیغاتی.