گوگل پلاس  اینستاگرام تلگرام مشاهده فیلم پروژه های انجام شده در توییتر 021-7765 7 555 +98 912 380 1978 :ارتباط سریع
|بهار گرافیک عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران , با بیش از 20 سال تجربه مفید کاری || تلفن: 555 7 7765-021 و 556 7 7765-021 || موبایل : 1978 380 0912 |

صفحه اصلی/ کاتالوگ و بروشور / کاتالوگ های دفترچه ایی

طراحی کاتالوگ، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی کاتالوگ صنعتی، طراحی کاتالوگ تبلیغاتی، طراحی کاتالوگ حرفه ایی، نمونه طراحی کاتالوگ، قیمت طراحی کاتالوگ، طراحی کاتالوگ تبلیغاتی، طراحی و چاپ کاتالوگ، چاپ کاتالوگ، نمونه طراحی کاتالوگ، چاپ کاتالوگ حرفه ایی

طراحی کاتالوگ های دفترچه ایی، طراحی کاتالوگ های صنعتی و تبلیغاتی در سایزهای A5 - A4 و سایزهای 20 در 20 و ... به صورت های افقی و عمودی با حداقل 8 صفحه به بالا قابل طراحی و چاپ می باشد که در صفحات کمتر به صورت منگنه تخت و لوپ صحافی می شود و در تعداد صفحات بالاتر به صورت صحافی چسب گرم می باشد.


برای دیدن نمونه کار

کاتالوگ های چند لت کلیک کنید.

بروشور و فلایر کلیک کنید.

فولدر، کلاسور و زونکن کلیک کنید.

کاتالوگ سی دی کلیک کنید.

می توانیم بروشور ها را به صورت خطی نگه داریم


می توانیم بروشورها را به صورت خطی نگه داریم


در طراحی بروشور ها نیازی به چاپ کردن به صورت کتابچه نیست. آنها می توانند به شیوه های گوناگون گسترش یابند. در اینجا یک شکل آکوردئون استفاده می شود که به شما اجازه می دهد که کل برگه در یک نگاه کنار هم داشته باشید علاوه بر اینکه تک تک صفحات و یا دو صفحه کنار هم را هم با یک موضوع داشته باشید.


در طراحی کاتالوگ و بروشور ها باید گرافیک را از لحاظ فیزیکی بازتاب دهیم


در طراحی کاتالوگ و بروشورها باید گرافیک را از لحاظ فیزیکی بازتاب دهیم


در این طراحی عناصر بروشور گرافیکی در برابر کاغذ بازتاب داده شده اند. مثلث های رنگی به صفحاتی حاوی اطلاعات تبدیل می شوند. این باعث می شود که بروشور به طور کامل یکپارچه به نظر برسد. تمام عناصر در این بروشور با هم کار می کنند تا یک قالب یک پارچه را ایجاد کنند. که در دید بیننده یک هماهنگی دلپذیری را ایجاد کند و تاثیر گذار تر باشد.


در طراحی بروشور و کاتالوگها خلاقانه عمل کنید.


در طراحی بروشور و کاتالوگها خلاقانه عمل کنید.


در طراحی خلاقانه این کاتالوگ با قرار دادن یک سی دی یا دی وی دی در لابلای صفحات به صورت فیزیکی در ورق خوردن صفحات خود را به شما ارائه می کند و بسیار بهتر از آن حالتی است که با یک فوم در داخل یک صفحه چسبانده می شود. اما در این حالت برجسته خود را به رخ می کشد وشما را راغب به دیدن محتویات آن می کند.


در طراحی بروشور ها می توانید خارج از یک جزوه فکر کنید


در طراحی بروشورها می توانید خارج از یک جزوه فکر کنید


این یک نمونه عالی از طراحی فوق العاده خلاق در طراحی بروشور شماست. گام به گام دور بروشورهای تخت و کاملا سه بعدی می باشد. این طراحی کاربر را جذب می ند حتی برای یک لحظه و باعث ایجاد یک تصویر ماندگار در دید آن استفاده کننده می شود.خلاقیت در ایجاد اشکال هندسی در طراحی بروشور ها و تراکت ها.


ادامه مطالب در قسمت کاتالوگ های چند لت سایز بزرگ


طراحی کاتالوگ صنعتی
3605 کاربر امتیاز داده اند | امتیاز: 98% از 100% | طراحی کاتالوگ صنعتی

کلمات کلیدی: طراحی کاتالوگ، طراحی کاتالوگ و بروشور، طراحی کاتالوگ صنعتی، طراحی کاتالوگ حرفه ایی، نمونه طراحی کاتالوگ، قیمت طراحی کاتالوگ، طراحی کاتالوگ تبلیغاتی، طراحی و چاپ کاتالوگ، کاتالوگ تبلیغاتی، چاپ کاتالوگ، نمونه طراحی کاتالوگ، چاپ کاتالوگ حرفه ایی، انواع کاتالوگ های تبلیغاتی، جلد کاتالوگ، نمونه کاتالوگ، کاتالوگ، طراحی کاتالوگ با فتوشاپ، طراحی کاتالوگ در فتوشاپ، طراحی جلد کاتالوگ، طراحی جلد مجله، طراحی صفحات مجله، طراحی یونیفورم مجله، طراحی روی جلد مجله، طراحی صفحات داخلی کاتالوگ، طراحی گرافیک کاتالوگ، طراحی داخلی کاتالوگ، چاپ کاتالوگ دیجیتال، چاپ کاتالوگ دفترچه ایی، چاپ کاتالوگ a4، چاپ کاتالوگ فوری، نمونه کاتالوگ صنعتی، نمونه کاتالوگ تبلیغاتی، نمونه کاتالوگ صنعتی، طراحی و چاپ کاتالوگ تبلیغاتی، طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور، قیمت طراحی و چاپ کاتالوگ